İSTEV OLARAK SPOR VE ÇOCUK ŞENLİĞİNE KATILDIK
  Haberin devamı
  NİSAN 2017 DAĞITIMINI BİTİRDİK
  Haberin devamı
  MART 2017 DAĞITIMINA BAŞLADIK
  Haberin devamı
  ŞUBAT 2017 DAĞITIMINI TAMAMLADIK
  Haberin devamı
  OCAK 2017 DAĞITIMINI BİTİRDİK
  Haberin devamı
  ARALIK 2016 DAĞITIMINI TAMAMLADIK ELHAMDÜLİLAH
  Haberin devamı
  KASIM 2016 DAĞITIMINA DEVAM EDİYORUZ
  Haberin devamı
  KASIM 2016 DAĞITIMINA BAŞLADIK HAMDOLSUN
  Haberin devamı
  EKIM AYI 13.10.2016 DAGITIM
  Haberin devamı
  Gıda bankası Ekim 2016 Dağıtımı Başlamıştır..
  Haberin devamı
  REİS-İ CUMHURUMUZ'LA VAKIF BAŞKANIMIZA ALLAH(CC) UZUN ÖMÜRLER VERSİN İNŞALLAH
  Haberin devamı
  2016 Haziran ayı dağıtımına başladık...
  Haberin devamı
  NİSAN 2016 DAĞITIMIMIZ 11.04,2016 İTİBARİ İLE BAŞLAMIŞTIR...
  Haberin devamı
  MART 2016 DAĞITIMI BAŞLADI...
  Haberin devamı
  ISTEV Gıda Bankası ve Kızılay İşbirliği ile yapılan yardım faaliyetleri sayesinde yüzlerce ihtiyaç sahiplerinin yüzü güldürüldü.
  Haberin devamı
  İSTEV olarak her ay düzenlenmiş olduğumuz ihtiyaç sahiplerine yönelik Şubat 2016 dağıtımımız sona ermiştir.
  Haberin devamı
  Vakfımızın Yurt içi ve yurt dışından, vakıf merkezi ve banka hesapları haricinde bağış ve yardım toplama faaliyeti bulunmamaktadır.
  Haberin devamı
  İstanbul Eğitim Vakfı olarak soğuk kış günlerinde kimse mağdur olmasın diyerek ihtiyaç sahiplerine erzak, kuru gıda ve kömür yardımı yapılmıştır.
  Haberin devamı
  Manisa’nın Soma ilçesinde hayatlarını kaybeden kardeşlerimize Allah’tan rahmet, geride bıraktıkları kederli ailelerine başsağlığı diliyoruz.
  Haberin devamı
  Vakfımızın kuruluşunda büyük emeği geçen Şeyh Muhammed Nazım Adil el-Kıbrısi Hazretleri (K.S.) için okunacak Mevlid-i Şerif'e Davetlisiniz.
  Haberin devamı
  Vakfımızın kuruluşunda büyük emeği geçen Nakşibendi Şeyhi Şeyh Muhammed Nazım Adil El-Hakkani Hazretleri (k.s) 20 gündür tedavi gördüğü Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesin'de ebediyete yürüdü.
  Haberin devamı
  01-04 Mayıs 2014 tarihinde Hafız Yetiştirme ve Kur'an Öğrenme Derneğimizin Düzenlemiş Olduğu, El Emeği Göz Nuru Ürünlerin Satışa Sunulacağı Kermesimize Tüm Hayırseverlerimiz Davetlidir.
  Haberin devamı
  İstanbul Eğitim Vakfının (İSTEV) 2013 yılına ait bütçenin onaylanması, ileriye dönük görüş ve önerilerinin değerlendirilerek yeni kararların alınması maksadıyla Genel Kurul Toplantısı 11 Mayıs 2014 saat 14:00 da Vakfımızın genel kurul toplantı odasında gerçekleştirilecektir.
  Haberin devamı
  Bu hafta, Alemlerin Sultanı, iki cihan güneşi, efendiler efendisi, Hz.Muhammed (SAV) ’ in doğduğu o kutlu günün kutlandığı haftadır. (14-20 Nisan)
  Haberin devamı
  İstanbul Eğitim Vakfı olarak İstanbul Çengel köy de bulunan Vakfımızın Taşınmazmalı üzerindeki binamızı yeniden hayata kazandırma projesi kapsamında mimari ve röleve projeleri hazırlanarak inşaat aşamasına getirilmiştir.
  Haberin devamı
  Şeyh Nazım Kıbrısi Hazretleri'nin önderliğini yaptığı ve 1987 yılında kurulan vakfımızın açılışında göndermiş olduğu mesaj.
  Haberin devamı
  Milli İrade Platformu Sivil Toplum Kuruluşları Buluşması Sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Katılımıyla Gerçekleşti
  Haberin devamı
  Alemlere Rahmet olarak gönderilen Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed Mustafa'nın dünyaya teşrif ettikleri gün olan Mevlit Kandiliniz Kutlu Olsun.
  Haberin devamı
  İstanbul Eğitim Vakfı olarak; İstanbul’un çeşitli semtlerinde hayatta kalmak için yaşam mücadelesi veren, savaş ve zülüm nedeniyle ülkelerinden göç etmek zorunda kalan, Suriyeli ailelere ev eşyası başta olmak üzere gıda, giyim, battaniye, ayakkabı, kömür ihtiyaçları acil olarak vakfımız tarafından karşılanmaktadır. Suriye’li ailelerin çocuklarının eğitimlerini tamamlayabilmeleri maksadıyla 25 öğrenciye burs ve eğitim imkanı verilerek ilk seferberlik başlatılmıştır.
  Haberin devamı
  KKTC'de Hacı Emine Adil Hanımefendi adına yaptırılan Osmanlı mimarisinin hat sanatlarının işlendiği, bölgede tarihi dokuyu ön plana çıkartıldığı, 400 kişinin aynı anda ibadet edebilecek şeklinde tasarlandığı ve tamamının sarı taş kullanılarak inşa edilen Hacı Emine ADİL Cami hizmete açıldı.
  Haberin devamı
  Manevi yaşamımızda, veren elin önemli olduğu kadar alan el de önemlidir. Allah'ın rahmet, şefkat ve merhamet nazarıyla bakmak, elimizdeki dünyevi emanetleri, yine Cenab-ı Hakk’ın rızasını gözeterek cömertçe infak edebilmektir.
  Haberin devamı
  İstanbul Eğitim Vakfı olarak 140 kişilik Burs alan öğrenci sayımızı 2014–2015 yılında 250-350 kişiye çıkartılması planlanmaktadır.
  Haberin devamı
  Her yıl Şehr-İ Ramazan ayında düzenlenen iftar yemeğimiz yapıldı.
  Haberin devamı
  İSTEV Proje ve Faaliyetler sorumluluğu Metin Özyurt tarafından yürütülen Hakkani Adil Kur’an-ı Talim Merkezimiz 2013 yılı içerisinde açılışı yapılarak hizmete sunulmuştur.
  Haberin devamı
  Hacı Muhammed Mehmet Adil Kıbrısi Hazretleri tarafından her hafta Beylerbeyi'nde Hadis dersleri yapılmaktadır.
  Haberin devamı
  Eğitim ve öğretimlerini tamamlamak amacıyla İstanbul dışından gelen kız öğrencilerin aile sıcaklığı ve güven içerinde konaklayabilecekleri "Özel Yıldız Hasoğlu Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu" hizmete açılmıştır.
  Haberin devamı
  Çok yakında İnternet sitemiz üzerinden bağışlarınızı ihtiyaç sahiplerine ulaştırabileceksiniz.
  Haberin devamı
  ISTEV olarak yeni websitemizi yayına sunmaktan onur duyarız.
  Haberin devamı
  İSTEV olarak hayırsever vatandaşlarımızdan aldığımız yardımların ihtiyaç sahipleri ile buluşmasını sağladık.
  Haberin devamı
  ETKİNLİK TAKVİMİ
  MİNİ ANKET
  Derneğimizin hizmetlerinden yeteri kadar haberdar oluyor musunuz?
  • Evet
  • Hayır
  FACEBOOK'TA Dernek
  2016 © Dernek | Dernek Ünvanı. Tüm hakları gizlidir. Lütfen detaylı bilgi için Gizlilik Anlaşmasını okuyun.
  Tasarım & Yazılım: PENAH YAZILIM